Chiffonjé valnöt
2016-06-04
388559
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHIFFONJÉ, 1880-tal, valnöt och rot, fyra lådor, höjd 142, 77 x 50 cm, nyckel finns
Bruksslitage