Italiensk skola 1700-tal
2016-06-04
388550
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (1700-tal): Mytologiskt motiv, olja på duk fäst på pannå, 58 x 71 cm
Proveniens: A.K.O. Malin
Slitage, retuscher