Anshelm Dahl oljemålning
2016-06-04
388549
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANSELM DAHL (1897-1964): Motiv från Sörmland, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 37 x 57 cm