Skrin
2016-06-04
388534
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, 1900-talets början, inläggningar i olika träslag, lönnfack i locket och botten, höjd 25 cm, 35x22 cm
Slitage, smärre fanerbortfall