Ulf Greder färglitografi
2016-06-04
388492
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 206/360, färglitografi, 50x60 cm