Ulf Greder färglitografi
2016-06-04
388490
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Boulespelarna" signerad Ulf Greder, 237/360, färglitografi, 53x64 cm