Orientmatta
2016-06-15
388482
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Tabriz, signerad, signatur i stjärnformad kartusch, ca 274x196 cm
Ställvis slitage, mindre fläckar