Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
STOP, silver, otydlig mästarstämpel, Stockholm 1897, barockstil, på tre kulfötter, locket med infällt mynt, invändigt förgyllt, höjd ca 13, vikt ca 323 g
Smärre bucklor
388437
2016-06-04