Bordslampa
2016-06-04
388377
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, mässing, med grön glasskärm, 1900-talets första hälft, höjd ca 41 cm
Glas med smärre nagg, mässingsfot med bucklor