John Kindborg
2016-06-04
388343
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN KINDBORG (1861-1907): Månsken, signerad och daterad John Kindborg -84, olja på duk, ca 49x37 cm