OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling
2016-06-16
388317
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Stående kvinna vid väg, signerad och daterad Olle Nordberg 65, olja på pannå, ca 34x26 cm