Urna med lock i porslin
2016-06-03
388313
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNA med lock, porslin, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 23 cm
Slitage