Ljuskrona gustaviansk stil
2016-06-03
388310
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, slipade glasprismor, höjd inkl kedja ca 76, diameter ca 48 cm
Smärre slitage