OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling
2016-06-16
388301
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Gårdsmannen, signerad och daterad Olle Nordberg 63, olja på pannå, 37x45 cm