Orientmatta
2016-06-12
388299
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Bakhtiari, motiv med urna och blomster, ca 210x151 cm
Ställvis slitage, mindre lagning, kortsida med skador