Vas Sang de Boeuf
2016-06-03
388278
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, Kina, porslin, 1900-tal, oxblodsglasyr, sk Sang de Boeuf, höjd ca 29 cm
Slitage