Vaser
2016-06-03
388274
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 3 st., Kina, 1800-tal, varierande dekor i emaljfärger samt underglasyrblått, höjd 23-26 cm
En med nagg