Fernandez Arman färglitografi
2016-06-03
388269
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med fioler, signerad Arman, 70125, färglitografi, 65x50 cm