Fat Japan
2016-06-03
388241
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 6 st., porslin, 18/1900-tal, Japan, varierande dekor i underglasyrblått, diameter 22-37 cm
Nagg, det största fatet med lagning