Olle Olsson Hagalund färglitografi
2016-06-03
388239
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Strandvägen, signerad Olle Olsson Hagalund, 152/300, färglitografi, 36 x 43,5 cm