Oljemålning
2016-06-03
388219
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Italienskt kloster, signerad, olja på duk, ca 73x100 cm