Hans Valter Sundberg oljemålning
2016-06-03
388210
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (född 1922), "Klangbild I -73", signerad HV Sundberg, olja på duk, 50 x 59 cm