Einar Jolin färglitografi
2016-06-03
388207
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 46/360, färglitografi, bladmått ca 53x75 cm