Peter Dahl färglitografi
2016-06-03
388204
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Barscen, ur Bellmansportföljen, Fredmans Epistlar, 1984, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x59 cm