Ejnar Kohlmann oljemålning
2016-06-03
388203
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EJNAR KOHLMANN, (Finland, 1888-1968): Motiv från Överkalix, signerad och daterad Einar Kohlman Överkalix 1950, olja på duk, ca 52 x 86 cm