Brasskydd
2016-06-03
388194
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRASSKYDD, tidigt 1900-tal, under signerad med monogram, koppar samt zinkplåt, höjd ca 23, längd 58 cm
Bruksslitage