Elis Ryberg Stockholm Stortorget
2016-06-03
388191
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Storgtorget", signerad Elis Ryberg, 281/360, färglitografi, ca 51 x 62 cm