Gustav Rudberg oljemålning
2016-06-07
388167
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Sommardag vid gården, Hven", signerad Rudberg, olja på duk, ca 62x62 cm