Einar Jolin oljemålning
2016-06-06
388153
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad Jolin 1964, olja på duk, 55x46 cm.
Möjligen porträtt av Denise Unger