Bert-Håge Häverö färglitografi
2016-06-03
388148
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsbåtar vid slottet, signerad och daterad Bert Håge Häverö, e.a, färglitografi, 33x44 cm