Matbord 1800-tal
2016-06-03
388094
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, fanérat i valnöt, pelarfot, fotplatta med avslut i form av lejontassar, höjd ca 74, diameter 115, 3 iläggsskivor (varav en med sarg) vardera bredd 50cm
Smärre fanérskador och sprickor, lös sargdel