Bojan med lock
2016-06-03
388093
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av kejsardrakar med den brinnande pärlan i underglasyrblått, höjd 30 cm
Nagg