Bordslampor Bergboms
2016-06-02
387911
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, 1980/90-tal, mässing, höj och sänkbara, min höjd med skärm 60-72 cm
Smärre slitage