Lindorm Liljefors oljemålning
2016-06-02
387883
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), landskap, olja på pannå, signerad och daterad Lindorm L, 60x73 cm