Axel Nilsson
2016-06-02
387882
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Strandmotiv, signerad Axel. Nilsson, olja på pannå, ca 22x30 cm