Thea Ekström blandteknik
2016-06-02
387875
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988), Komposition, signerad och daterad Ekström 21 III 66, blandteknik på papper, ca 21,5x33 cm