Stellan Mörner akvarellerad litografi
2016-06-02
387816
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Prinsessan", signerad Mörner, akvarellerad litografi, med på skrift "för Fylgia", bladmått ca 44x34 cm