Teskedar och kaffeskedar
2016-06-02
387793
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TESKEDAR, KAFFESKEDAR, 24 dlr, silver, 1800-tal, varierande mästare, vikt ca 420 g
Gravyrer, ägarstämplar, slitage