Bojan Kina
2016-06-01
387745
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen i underglasyrblått, höjd inkl lock 26 cm
slitage