Elis Ryberg färglitografi
2016-06-02
387718
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 50/360, färglitografi, 44x54 cm