Broderad tavla 1800-tal
2016-06-05
387713
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRODERAD TAVLA, 1800-talets mitt, Södermanland, plattsöm med dekor av blommor, inramad, 130 x 39 cm