Stekfat Kina
2016-06-02
387700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av pioner och bambu, ca 25x34 cm
Smärre glasyrnagg