Beduinhalsband ring och hängsmycke silver
2016-06-01
387666
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSBAND, 2 st, RING, HÄNGSMYCKE, silver, 1900-tal, orientaliska, delvis med stenar, pinglor, vikt ca 490 g
Skador