Fat Kina
2016-06-02
387658
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, ett av faten Kangxi (1662-1722), famille verte, det andra 1900-tal, diameter 22-27 cm
Lagningar, skador, slitage