Bordsurnor Kina
2016-06-01
387639
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSURNOR, 2 st., snarlika, Kina, 1900-tal, floral dekor med emaljfärger, höjd ca 44 cm
En urna med lagning upptill, nagg och slitage