Käppar 6 st
2016-06-01
387636
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÄPPAR, 6 st, 4 med silverhandtag, en med handtag i plast resp. nysilver, längd ca 89-96 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage