Georg Lodström
2016-06-01
387631
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Landskapsmotiv, signerad och daterad Lodström 67, olja på duk, ca 81x100 cm