James Coignard färgcarborundum
2016-06-01
387616
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 48/75, färgcarborundum, ca 56x75 cm, oramad