Serveringsvagn 1940/50-tal
2016-06-01
387605
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skiva i råglas, på hjul, höjd ca 58, 81 x 43 cm
Smärre slitage