Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets första hälft, liten kompass på foten, märkt Edwin Hammar, höjd ca 52, diameter ca 34 cm
Senare bemålad fot, smärre ytslitage
387600
2016-06-01